Football Manager 2009

Žánr
sportovní

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Hrál jsem Football Manager Handheld 2007,ale když jsem viděl na aukru hru Football Manager Handheld 2009 tak jsem neváhal a koupil jsem si jí!Vylepšená verze ,aktualnější sestavy no prostě bomba!

Hra Football Manager Handheld 2009 je zatím nejnovější hrou která je k sehnání a určitě to potvrzuje i samotná hra,aktuální sestavy vyborná práce manažera u týmu,můžete vést jakýkoliv prestižní klub, koupit si jakoukoliv hvězdu a vyhrát cokoliv,to a daleko víc je v tehle hře! DOPORUČUJU!

Žánr
sportovní

Football Manager 2009 Handheld - Nejrozšířenější, nejrealističtější a nejlepe hodnocená simulace fotbalového managementu se vrací. Football Manager 2009 Handheld přináší obrovskou škálu nových možností, jak vést svůj klub. Můžete působit ve více než 50 zemích a pomocí nových nástrojů, voleb a zpětných vazeb dovést svůj tým ke slávě. Proč nakupovat u nás? Spolehlivé doručení přímo před Vaši rohožku. Domy bez rohožky a jiné speciality nejsou překážkou. Všechno zboží přísně testujeme a proto od nás odchází vždy v perfektním stavu. S naším obchodním personálem vyřešíte vše rychle a jednoduše - bez zbytečných oklik, příplatků nebo byrokracie.

• Jeden z nejlepších manažerů na cesty
    • Vylepšené zápasové přenosy
    • Oproti PC verzi o dost méně lig a o dost menší databáze
    • málo taktických a herních možností
    • ovládání by mohlo být lepší

S PC verzí se nedá srovnávat...ale na PSP asi nejlepší ve svém žánru

• , zakoupeno v Aukro.cz