Naruto Ultimate Ninja 3

• , zakoupeno v Kuma.cz

• Super hra,napětí

mám rád hry Naruto

• , zakoupeno v Gamestation

• Dobrá hra ale docela krátká ;)...
    • Docela málo postav...

jsem rád že jsem si to koupil ;)

• +dobrá grafika
    • +dobrá hratelnost
    • -není to přes Internet
    • -málo útoků naruta

Suprová hra! Prostě zabaví
    Hraju to 1 měsíc a jsem s tím spokojen

Žánr
bojové

Hra pro konzoli . Pokračování úspěšné bojové hry na motivy anime seriálu Naruto. Ve hře se můžete stát jednou z 50 postav seriálové předlohy, kterou si následně přizpůsobíte vlastním představám, díky bodům sbíraným během hry. S pomocí technologie WiFi se snadno spojíte se svými kamarády a zahrajete si multiplayer pro až čtyři hráče. Díky systému Game Sharing můžete hrát proti kamarádovi jen s jednou kopií hry.

• , zakoupeno v Kuma.cz

• Super hra,napětí

mám rád hry Naruto

• , zakoupeno v Gamestation

• Dobrá hra ale docela krátká ;)...
    • Docela málo postav...

jsem rád že jsem si to koupil ;)

• +super vyběr postav
    • + je to na lvly
    • +dlouha dobra hraní
    • + každá postava svy utoky
    • +možnost karet

• -málo útoků naruta

Suprová hra! Prostě zabaví
    Hraju to 1 měsíc a jsem s tím spokojen

• , zakoupeno v MicroGames.cz

• je to dobra hra ja ji chci.

me se libe ta hra tak ji musim mit

• Velký výběr postav!
    • Velmi krátký Master Mode

Celkový názor je 50 na 50.