Need For Speed Carbon Own The City

Žánr
závodní

• , zakoupeno v Gamestation

Volil jsem, protože jsem o tom slyšel.

• , zakoupeno v GameExpres.cz

klasika

• , zakoupeno v Originalky.cz

• Snad nejlepší závodní hra na PSP super auta a jejich tuning.
    • Nejlepší Need For Speed na PSP protože má i Freeroam což mě zaujalo.
    • Někdy v závodech moc velká obtížnost :-D ale to je jen detail

Opravu dobrá závodní hra na PSP doporučuji

Žánr
závodní

Need For Speed Carbon Own The City PSP

Hra Need for Speed Carbon poskytuje adrenalinovou akci na PSP konzole v pouličních závodech. Hráči si v nelehkém terénu otestují své řičičské umění. Děj tohoto dílu se bude odehrávat v oblasti Carbon Canyonu. Tato oblast je existujícím místem nedaleko Los Angeles a opravdu se v ní odehrávají noční pouliční závody. Proto se také NFS Carbon odehrávají cele v noci. Bude rozdělena na tři samostatné lokace a podle toho se budou lišit typy závodů. Začínáte tedy ve městě a postupně se dostanete do kaňonů v okolí metropole. Vaším cílem bude získat moc nad celým městem. Budete postupně zabírat území vašich soupeřů. Ale nemyslete si, že to bude kdovíjak jednoduché. Jedna chyba, špatné odbočení či jedno škrtnutí o svodidla vás může stát nejednu ze získaných částí města.

Jak to bude vypadat? Závodit se bude na tratích vašich soupeřů. Zde je první z několika revolučních řešení. Na zavodění již nebudete sám. Vašim úkolem bude mimo jiné postavit tým těch nejlepších. Nebude to lehké, protože na různé tratě budete potřebovat jiného spoluhráče. Je jich hned několik a každý má svou specializaci. Jeden bude dobrý na drifty, jiný na Canyon race.

To však není vše. Další osoba, kterou budete potřebovat je technik. Ten se bude starat o tuning vašeho vozu (více v části tuning). Po sestavení týmu, začnete závodit. Nejdříve s celými týmy soupeřů a později, až jej porazíte, s jejich šéfy. Jakmile porazíte i ty, území je vaše. Cíl je tedy jasný.

• , zakoupeno v Gamestation

Volil jsem, protože jsem o tom slyšel.

• , zakoupeno v GameExpres.cz

klasika

• -super atmosféra
    • -hratelnost
    • -tuning auta
    • -cena
    • -příběh
    • -crew (speach při závodech, pomoc)
    • -NEJDOU PRODÁVAT AUTA
    • -taky problém s černou dírou uprostřed silnice
    • -grafika

Celkem dobrá hra a když jí hraju tak jsem do hry zabořený a neslyším a nevidím. Velmi se mi líbí kreslené videa mezi kapitolami. Také super příběh a dobře promyšlené oblasti města. Také mi trochu město připomíná mix z jiných her NFS. Štvou mě také ty malé problémy které jsem jmenoval výše. Vřele bych doporučil hru ostatním i vzhledem k příznivé ceně.

• Hodně dobra hra,protože je tam volné ježdění po městě,což u ostatních NFS není a tuning.
    • Když jsem si jezdil s autem,najednou zmizela silnice,ale potom už se problém neopakoval.

Tuhle hru jsem si půjčil od kámoše a líbila se mi,tak jsem jí dostal od táty.

• , zakoupeno v Originalky.cz

• Snad nejlepší závodní hra na PSP super auta a jejich tuning.
    • Nejlepší Need For Speed na PSP protože má i Freeroam což mě zaujalo.
    • Někdy v závodech moc velká obtížnost :-D ale to je jen detail

Opravu dobrá závodní hra na PSP doporučuji

• , zakoupeno v Alza.cz

• dobrá hra na delší dobu
    • někdy až moc obtížná

tato hra zabaví každého na 10 hodin
    a v tomto obchodě ma výbornou cenu
    já tuhle hru mám a bavý mě ji hrát

nehodnotím, byl to dárek

• grafika
    • spousta aut a tuningu
    • pocit rychlosti
    • stejný problém s mizením textur, jedu závod a najednou jezdim ve vzduchu

Stala se mi ta stejná věc jako "kolegovi" přede mnou ale už se víckrát neopakovala... od hry mě neodradila

• , zakoupeno v Originalky.cz

• hezká grafika, dost moznosti tras,dobra hratelnost..
    • Mám pocit že se ve hře vyskytla chyba, aspon v te me (nechce se mi verit, ze by to bylo PSP) na jedne trati se mi stava (ne však u každého kola), že v jednom místě zmizí silnice a město a já sice můžu jezdit,... i auta jako policist jezdí ale je to jako bych jezdil ve vzduchu .... takže tohle mě ve hře velmi zklamalo, jsem naštvaný a je to jeden z důvodů, proč jí už moc nehraju

pokud je výše uvedená chyba ve hře, pak škoda peněz

....