Petz - My Puppy Family

Doporučená nabídka Prokonzole.cz

Skladem • 1 varianta48 Kč99 % • 3 799 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta84 Kč91 % • 82 recenzíDalší informace

Žánr
dětské

Žánr
    dětské

Ve hře Petz – My Puppy Family se budete starat o rodinku malých roztomilých štěňátek. Hra nabízí spoustu možností v péči o ně, včetně možnosti křížení jednotlivých ras a získání zcela jedinečných plemen. Sledujte se hrou Petz – My Puppy Family jak vaše štěňátko roste a ovlivňujte jeho charakter a chování tím jak o něj pečujete a jak jej vychováváte.

Hlavní rysy:

• Starejte se o rodinku malých roztomilých štěňátek
    • Z široké nabídky plemen adoptuj své oblíbené štěně.
    • Můžeš vybrat od v Americe nejoblíbenějšího zlatého retrívra až po legrační čivavu.
    • Máte možnost křížení jednotlivých ras a získání zcela jedinečných plemen
    • Sledujte, jak vaše štěňátko roste a ovlivňujte jeho charakter a chování
    • Počet hráčů: 1
    • Multiplayer: NE
    • Minimální konfigurace: konzole SONY PSP
    • Doporučený věk: 3 roky
    • Trailer / gameplay ke hře Petz: My Puppy Family
    • Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Petz: My Puppy Family :
    • AKA Petz: Dogz Family

• Nehraji to ani pět minut a už mě to nebaví
      • Úplně šílené ovládání
      • Odporná grafika
      • Rasy psů by se daly spočítat na prstech rukou
      • Oblečení je tam strašně málo
      • Dům je celý vybavený pouze pro psy

Hrozné. Když jsem to viděla myslela jsem si že to bude dobré jenže je to jenom odpad do popelnice. Neutrácejte 149 Kč kvůli takové hlouposti!