Ridge Racer

• , zakoupeno v Aukro.cz

NESNÁŠÍM AUKRO

Žánr
závodní

Ridge Racers je závodní hra pro konzole Sony PSP. Projet se můžete po 24 tratích se kterými jste se mohli setkat už v předchozích titulech Ridge Racer. Tratě i okolí jsou detailně zpracované se spoustou zajímavých efektů. Vozidla jsou smyšlená ale svým vzhledem se velmi podobají skutečným vozidlům. Ve hře najdete minihru Rally X, kterou si můžete zahrát než se nahraje nový závod.

• Wireless Multiplayer až pro 8 hráčů

• Odemykani novych aut
    • Prijemna grafika
    • Zvuky motoru aut
    • Casem stereotyp

Dlouhou dobu jsem uvazoval o koupi RIdge Racera,videl jsem par videi z gameplay a myslel jsem si ze me takove arkadove jezdeni nebude vadit a porad se opakujici drift uz vubec ne.
    Ale nakonec jsem si rekl ze to zkusim a mohu rici ze jsem byl mile prekvapen.
    CO se tyce grafiky,tak si myslim ze nektere zavodni tituly na PSP by se mohli ucit.Zvuky motoru taky perfektni,docela dost trati a postupne ziskavani aut je taky dobra vec.
    Jedine co se casem budem dostavovat je stereotyp.

• dobra hratelnost hodne trati
    • nic moc grafika 2 je lepsi

celkem dobra hra

• , zakoupeno v JRC Czech

• mám rád automomobilové hry

dobrá závodní hra ale mohla být více zajimavější a obtížnější

• Dobra hratelnost
    • mnoho aut
    • ne zrovna nejlepsi grafika
    • mene trati
    • hudba
    • mini hra
    • hlasy

Kdyz jsem si hrukoupil byl jsem sklamany ale asi po 2 hodinach hrani semi zacala libit,kdyz si vypnete mini hru a hlasy ve hre tak je to velmi solidni Take neni moc dobry fakt ze zde jsou vymyslena auta. Zaverem bych chtel rici ze tato hra je velmi podobna trackmanii.Hra ma velmi dobrou hratelnost a pozdeji vas chytne.

• , zakoupeno v Aukro.cz

NESNÁŠÍM AUKRO