The Sims 2 Castaway

simulátory

• , zakoupeno v Prokonzole.cz

Mohla být lepší grafika.

• , zakoupeno v Alza.cz

Hra byla pro syna dost obtížná, ale zase to pro něj byla výzva, procvičí si angličtinu.

• hru si zakoupila dcera,je s ní velmi spokojená

tuto hru si vybrala moje dcera,já s ní zkušenosti nemám,ale dcera je spokojená

Žánr
simulátory

Hra pro PSP The Sims 2: Castaway. Vaši simové budou postaveni před nelehký a strastiplný úkol - přežít na pustém ostrově. Své trosečníky si budete moci klasicky navrhnout, tak jak to známe téměř ze všech simích her. Na ostrově simové (ano, půjde o skupinku) zažijí mnoho dobrodružství, ale i legrace. Nebude nouze ani o hledání pokladů a různé záhady.

Simsy ala trosečníky lze hrát dvěma skvělými způsoby. V novém a poutavém módu příběhu budete objevovat ostrov, vybudujete přístřešek, naučíte se hledat potravu a vneste do životů vašich Simíků tolik zábavy a pohodlí, co jen bude možné. Na cestě za dosažením stanovených úkolů můžete rovněž odemykat řadu odměn.

V klasickém módu s otevřeným koncem si vytvoříte své Simíky a určíte jak se jim bude dařit v jejich novém ostrovním domově. V prostředí, kde může být na pláž vyplaveno cokoli a kdokoli, rozhodnete o tom, jak se jejich příběh rozvine.

• , zakoupeno v Prokonzole.cz

Mohla být lepší grafika.

• Příběh
    • Úkoly
    • Šimpanzi a jiné zvářátka
    • Moře
    • Načítání pozemku
    • Sekání hry

Je to takové okořenění klasického the sims 2, jiné prostředí, můžete si zahrát hru s příběhem na jehož konci můžete hru klasicky hrát nebo začít rovnou s klaciskou hrou, ale to by byla podle mě škoda. Velice se mi líbí prostředí je opravdu jiné a příběh byl poutavý, jako obvykle u the sims 2 člověka otravuje načítání každého pozemku a sekání hry.

• , zakoupeno v Alza.cz

Pokračování velice uspěšné hry the sims.. stojím si zatím,že tahle hra má být pouze a jedině pouze na ps2 .. tam opravdu patří..ovládání na psp e na nic.. nehrála jsem to snad ani půl hodiny a už jsem litovala koupě..šílenost..jestli někoho the sims baví , doporučuji na ps2 .. na psp rozhodně ne..a tenhle díl celkově ne ..hratelnost - lehká (vždyt tam nic není :D )rozhodně bych svým přátelům nedoporučila,asi by mě zato ukřižovali.

• hru si zakoupila dcera,je s ní velmi spokojená

tuto hru si vybrala moje dcera,já s ní zkušenosti nemám,ale dcera je spokojená

• , zakoupeno v Originalky.cz

• Dobrodružství
    • Zábava

Lepší než klasický simíci. Mnohem dobrodružnější a napínavější. Doporučuji

• graficky povedeně zpracovaný
    • hodně úkolů a jejich postupné otevírání
    • mnoho nástrojů a věcí k postavení
    • na tuhle hru si hodně rychle vypěstujete závislost :-)

Hru Sims Castaway jsem dostala jako dárek, lifestylové hry mě hrozně baví a z téhle jsem obzvláště nadšená. Ztroskotáte na pustém ostrově a pak už je jen na Vás jak čas využijete. Musíte si schánět potravu, vyrábět předměty k ulovení nějaké té potravy:-), zamozřejmě si musíte postavit i nějaké to obydlí, aby Vám v noci nepršelo na hlavu a je tu spousty objevování nových a nových věcí. Velikou výhodou je, že si můžete vybrat kolik Simíků si na svůj ostrov umístíte. Samozřejmě pokud si na ostrov dáte více Simíků hra je o mnoho zábavnější než hrát pouze s jedním. I když mluvení s opicemi má něco do sebe a nudit se opravdu nebudete. Sims Castaway je hra na které si hodně lidí vypěstuje závislost a všem jí můžu jen doporučit:-)